NASZ ZESPÓŁ

Projekt Synergia narodził się w 2006 roku. Wraz ze zdobywanym doświadczeniem klarowała się w naszych głowach wizja firmy. Obecnie jesteśmy grupą specjalistów zajmujących się szeroko pojętym tematem wdrożeń systemów klasy ERP. Mając świadomość, że każde z nas posiada własny unikalny zasób wiedzy i doświadczeń, razem tworzymy wartość dodaną – więcej niżby wynikało z prostej sumy naszych umiejętności. Znamy nasze kompetencje, a do pracy podchodzimy z pasją. Wspieramy klientów na etapie projektowania, realizacji i eksloatacji systemów informatycznych. Integrujemy i rozbudowujemy. Dopasowujemy do specyficznych potrzeb. Każdy temat traktujemy indywidualnie, a jeżeli nas przerasta, mówimy o tym otwarcie. Na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm – wymagamy go zarówno od siebie, jak i od współpracujących freelancerów/firm.

DZIAŁ WDROŻEŃ:

Tomasz Woźniak 

Absolwent Politechniki Poznańskiej o specjalności mechatronika. Swoją pracę w firmie zaczynał od wsparcia technicznego. Praca z wszystkimi modułami Sage Symfonia dała mu szeroką wiedzę i umiejętności. Tomasz tworzy dziś zaawansowane technologicznie rozwiązania dla małych i dużych podmiotów. Klienci uzyskują nie tylko wsparcie informatyczne, ale i merytoryczne. Szereg szkoleń, w których brał udział pozwoliły mu zdobytą wiedzę wykorzystać w pracy z zespołem oraz z Klientami. Prywatnie pasjonat motoryzacji, fotograf i audiofil.

Janusz Grala

Absolwent Politechniki Poznańskiej o specjalności informatyka. Janusz pierwszy kontakt z  cyfrowym światem rozpoczął już jako student od wdrażania systemów i oprogramowań. Ponad 15-letnie doświadczenie zdobyte w obsłudze klientów z różnym oprogramowaniem w dziedzinie finansów i księgowości czynni go niezawodną podporą dla zespołu. Stworzył platformę B2B do usprawnienia procesów w firmach. W swojej pracy z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klientów. Tworzy rozwiązania, które nie tylko usuną powstały problem, ale i usprawnią prace firmy. Wolne chwile spędza grając z synem w ping-ponga i strzelając z łuku na łonie natury.

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA:

Anna Kaczmarek

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu na specjalności finanse i rachunkowość. Anna swoją praktykę zdobywała pracując, jako księgowa w biurze rachunkowym oraz wielu firmach z szerokim wachlarzem branż. Bogate doświadczenie zawodowe pozwala na szybkie zrozumienie klienta i jego problemu. Obecnie rozwija się jako konsultant oraz koordynuje pracę naszego biura. Posiada twórcze reakcje na napotkane przeszkody, a w wolnych chwilach fotografuje i oddaje się pasjom kulinarnym.

DZIAŁ SERWISOWY:

Magdalena Koziara

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od dziewięciu lat wspiera użytkowników programów kadrowo-płacowych w ich bieżącej pracy. Projektuje, tworzy i wdraża rozwiązania indywidualne w obszarach kadr i płac. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce jako wykładowca zajęć praktycznych. Skutecznie rozwiązuje napotkane problemy. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Pasjonatka seriali kryminalnych, dalekich podróży i fotografii.

Szymon Laskowski

Szymon jest z nami od  czterech lat. Do swojej pracy podchodzi zawsze z zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy, co pozytywnie wpływa na atmosferę w zespole. Stworzył mobilną aplikację  magazynową, która działa z powodzeniem do dziś.  Praca w charakterze konsultanta i programisty pozwala mu nie tylko spożytkować pokłady energii, ale i rozwijać się w branży, która daje mu wiele satysfakcji. W wolnych chwilach gra na gitarze i jeździ na nieelektrycznych pojazdach dwukołowych.

 

 


Synergia Project S.C.
ul. Akacjowa 4
62-002 Suchy Las
Tel.: 515 806 595
E-mail:  biuro@synergiaproject.pl
NIP: 9721238989 | REGON: 302088159

Biuro czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 16:00

 

 

 

 

Menu

 

Polityka Prywatności

 

 

Szybki Kontakt